Caner PALANDÖKENLER

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Okul sonrası Acıbadem Sigorta satış temsilciliği ile iş hayatına atıldı. 27 yaşında, Türkiye’nin en genç bölge müdürü unvanını aldı.

2013 yılında Turkcell Superonline’da satış müdürü olarak çalıştı. Bu aşamadan itibaren inovatif fikirler ve projeler üreterek bölgede şirketlerin satışlarını artıran kişi olarak anılmaya başladı.

Çalıştığı yıllarda iş, proje ve stratejik planlamalar konusunda farklı sektörlere eğitimler verdi. 2012 yılından itibaren de kariyerini koçluk, kişisel ve kurumsal gelişim ile şekillendirdi. Bireylere ve şirketlere satış ve gelişim eğitimleri vererek değerler ve amaçlar bulmalarına yardımcı oldu.

2018 yılında  Çukurova’nın ilk workspace alanı olan Co-workers  şirketini kuran Caner Palandökenler ; Nöbetçi Kütüphane’nin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda; bölgenin en büyük koçluk ve mentörluk şirketi olan Pin Akademi kurucusudur. Türkiye’nin birçok şehrinde 10binden fazla kişiye seminer veren Caner Palandökenler, ICF koçu ve profesyonel mentör olarak çalışmalarına devam etmektedir.